Hakkımızda

Piarpi havuz sauna san tic ltd şti Ankari Bakır öncülüğünde 2007 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Piarpi, şirket hissedarları olarak kabul ettiği tedarikçileri, çalışanları ve müşterileri arasında bir sinerji oluşturmayı hedeflemektedir. Matematikteki pi sayısından esinlenerek, modern bilimsel işletme mantığı ile kurulan Piarpi, işletme yönetiminde tamamen somut ve nicel veriler ile çalışmaktadır.

Tedarikçileri, çalışanları ve müşterileri için, bugün olduğu gibi yarın ve gelecekte de var olacaktır. Piarpi yüzme havuzu, hazır havuz, panel havuz, süs havuzu, spa, sauna ( Fin Hamamı) ve buhar odası sektöründe yeni ve dinamik bir oluşumdur.

Faaliyet konusu; yüzme havuzları ve ekipmanları, yüzme havuzu kimyasalları,  hazır spalar ve spa-hidro masaj ekipmanları, süs havuzları ve ekipmanları,saunalar ve sauna ekipmanları, buhar odaları ve buhar odası ekipmanları ve proje çizimleridir.

vizyon

Vizyonumuz

Sektörümüzde, yüzme havuzu, sauna, spa, buhar odası ve süs havuzu konularında sunduğumuz kaliteli ve çevreci ürünlerle Türkiye ve dünyada lider firma ve aranan marka olmak.

misyon

Misyonumuz

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize ve dünyaya artı değer katmak. Sektörümüzün gelişimine sürekli katkı sağlamak. Çevreye, insan sağlına ve diğer tüm canlılara duyarlı ürünler geliştirmek. Müşterilerimize ülke kaynaklarını en verimli ve tasarruflu bir şekilde kullanabilecekleri ürünler sunmaya devam etmek. Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı sürekli bilgilendirmek.

temel-ilkelerimiz

Vazgeçilmez Temel İlkelerimiz
– Kaliteden ve dürüstlükten asla ödün vermemek
– Müşterilerimize,çalışanlarımıza ve ülkemize karşı sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek
– Teknolojik yeniliklere açık olmak ve bunu müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentileri doğrultusunda olumlu kullanmak.
– Daha az enerji tüketen ürünler sunmak.
– Statik olmamak
– Satış sonrası hizmeti en iyi şekilde vermek

Havuz Sauna ve Spa Ekimpanları ile
Kalitenin Buluşma Noktası